Privacy Policy Cookie Policy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
prodotti
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
prodotti

nasz wewnętrzny dział sprzedaży według obszaru

OBSZAR PÓŁNOCNY

Kleryk Francis

OBSZAR CENTRUM

Vanni Scassamacchia

obszar południowy

Basile Giuseppe

Kliknij animowane niebieskie kropki, aby wyświetlić naszych agentów regionalnych

AGENCJA SARCO
sarco@sarcosnc.it
030 373 3283
AGENCJA WATT
Franco Cerantola
franco@watt.srl
348 872 6150
AGENCJA WATT
Franco Cerantola
franco@watt.srl
348 872 6150
AGENCJA WATT
Matteo Belli
matteo@watt.srl
334 364 8199
Mirco Cesaro
mirco@watt.srl
393 908 1108
AGENCJA GR SERVICES
Gianni Grandi
grservices@outlook.it
335 610 7999
Camillo Valcante
valcante.rappresentanze@gmail.com
366 657 1586
Camillo Valcante
valcante.rappresentanze@gmail.com
366 657 1586
RET s.r.l.
ret@retsrl.it
055 644 096
Antonio Pallaver
a.pallaver@libero.it
336 630 889
Antonio Pallaver
a.pallaver@libero.it
336 630 889
Emanuele Melis
info.emanuelemelis@gmail.com
339 423 2138
DZIAŁ ELEKTRYCZNY
Vittorio Eramo
vittorio.eramo@gmail.com
345 008 2831
PV DIVISION
Mauro Carovillano
mauro.carovillano@mcr-rappresentanze.it
335 564 6778
AGENCJA GIERRE
Raffaele Palma
rpalma@agenziagierre.it
329 862 3979
AGENCJA GRIMALDI
Luca Lapenna
luca@agenziagrimaldi.it
335 777 1347
AGENCJA GENOA
Paolo Di Genova
agenzia@digenova.it
085 74554
AGENCJA GENOA
Paolo Di Genova
agenzia@digenova.it
085 74554
AGENCJA GRIMALDI
Piero Vitale
piero@agenziagrimaldi.it
335 777 1346
AGENCJA LPT
Luigi Calabria
apt.luca25@libero.it
335 705 4569
AGENCJA LPT
Patrizio Vatrano
patrizio.vatrano@libero.it
335 705 4445
Guerino Trapasso
guerino.trapasso@libero.it
329 980 8686
AGENCJA LPT
Toni Cuzzola
cuzzolatony@gmail.com
335 705 4525
AGENCJA SVR - SYCYLIA WSCHODNIA
Massimo Balsamo
balsamo@svrsalerno.it
info@svrsalerno.it
335 457 740
AGENCJA SVR - ZACHODNIA SYCYLIA
Giuseppe Salerno
gsalerno@svrsalerno.it
info@svrsalerno.it
335 410 230